Strona główna

   
   
   
Oferujemy nasze wsparcie zarówno w obszarze doradztwa strategicznego, jak i operacyjnego (związanego z przebiegiem konkretnych procesów w organizacji). Zapraszamy do odpowiednich działów w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat usług doradczych:
   
 

DORADZTWO

Wiedza jest kluczowym zasobem każdej organizacji. Źródłem sukcesu lub przewagi konkurencyjnej staje się jednak dopiero wtedy, gdy stanowi podstawę podejmowania decyzji lub wdrażania korzystnych zmian. W ramach oferowanych przez Pracownię Badań i Doradztwa "Re-Source" usług doradczych proponujemy naszym klientom wsparcie na etapie identyfikowania ewentualnych problemów organizacji, rekomendowania optymalnych rozwiązań i ich wdrażania.

Za szczególnie ważną uznajemy fazę diagnostyczną w której wykorzystujemy nasze kompetencje i doświadczenie badawcze. Dokładnie rozpoznając otoczenie funkcjonowania organizacji, jej potrzeby oraz specyfikę jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom wsparcie doskonale dopasowane do ich realnych potrzeb i wyrażanych oczekiwań.
 

Strona główna         Praca         Strefa wewnętrzna