Strona główna
PRAKTYKANT / STAŻYSTA- MIEJSCE PRACY: POZNAŃ

Od kandydatów oczekujemy:
statusu studenta socjologii, zarządzania i marketingu, komunikacji społecznej itp.

bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
bardzo dobrej znajomości obsługi oprogramowania biurowego (w szczególności MS Excel i MS Word; mile widziana znajomość obsługi programu SPSS)

umiejętności dobrej organizacji własnej pracy
samodzielności w realizowaniu powierzonych zadań
mile widziane doświadczenie w realizacji badań rynkowych lub społecznych (praca w charakterze ankietera, realizacja projektów badawczych w ramach studiów itp.)
Decydując się na praktykę w naszej firmie:
uzyskujesz możliwość odbycia praktyk studenckich wymaganych przez Twoją uczelnię
zdobędziesz przydatne doświadczenie w realizacji interesujących i różnorodnych projektów badawczych (badania rynku, badania społeczne, ewaluacje itp.)
nauczysz się wielu nowych rzeczy związanych z zarządzaniem projektami, prowadzeniem badań, korzystaniem z użytecznych programów komputerowych
dajesz nam szansę na przekonanie się o Twoich kwalifikacjach i umiejętnościach, co może zaowocować późniejszą współpracą w charakterze pracownika
masz pewność, że Twoja praktyka przebiegnie w sympatycznej atmosferze
uzyskasz pełne udokumentowanie odbytej praktyki dla swojej uczelni

Praktyka odbywana jest na podstawie pisemnego skierowania z uczelni do odbycia praktyki w PBD "Re-Source" i w oparciu o umowę podpisaną pomiędzy uczelnią a PBD "Re-Source" (wzór umowy przygotowuje uczelnia). Za odbywaną praktykę student nie otrzymuje wynagrodzenia. Pierwszym etapem rekrutacji na praktyki studenckie jest przesłanie na adres: praca@re-source.pl dokumentów aplikacyjnych (CV i List motywacyjny) - temat e-maila: PRAKTYKA.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883".

powrót

Strona główna         Praca         Strefa wewnętrzna